Agenda

 

Wedstrijdtijden worden zo snel mogelijk toegevoegd. Indien er 00:00 staat, is er centraal nog geen wedstrijdtijd bekend.

Datum Beschrijving Aanvang Locatie
zaterdag Bloemendaal Village / SGS Combi Crosby (Isle of Man) 13:00 Donkerelaan
21 april 2018
zondag Testmatch CCBloemendaal1 vs VVV 1 11:00 Donkerelaan
22 april 2018
zondag Open Dag en Clinic voor mogelijke nieuwe jeugdleden 13:00 Donkerelaan
22 april 2018 Bijzonderheden: Ontdek hoe leuk cricket is en kom op zondag 22 april naar de opendag van Cricket Club Bloemendaal. Tussen 13:00 en 14:00 kun je meedoen aan onze gratis cricketclinic Je ouders trakteren we graag op een verse kop koffie en voor jou hebben we een lekker ijsje. We zien je graag! Ken je iemand die graag wil cricketen of heb je vriendjes of vriendinnetjes waarvan je vindt dat ze ook een keer cricket moeten spelen, vertel ze over deze clinic en vraag of ze meedoen.
zondag Seizoen 2018 kick off 16:00 Donkerelaan
22 april 2018
dinsdag Scoringsavond tbv jeugdouders 20:00 Donkerelaan
24 april 2018
donderdag UK tour U15 00:00
26 april 2018 Bijzonderheden: Nadere info volgt
donderdag UK tour U11/U13 hard ball 00:00
26 april 2018 Bijzonderheden: Nadere info volgt
zaterdag Veteranentoernooi 12:00 Donkerelaan
28 april 2018
zaterdag Veteranentoernooi 12:00 Zomerzorg
28 april 2018
zondag Testmatch CCBloemendaal 1 vs CCBloemendaal 2 11:00 Donkerelaan
29 april 2018
zaterdag CCBloemendaal I vs G&W 11:00 Donkerelaan
05 mei 2018
donderdag VVV 1 vs CCBloemendaal I 11:00 VVV
10 mei 2018
zaterdag CCBloemendaal I vs Dosti II 11:00 Donkerelaan
12 mei 2018
zondag Start jeugd competitie 00:00
13 mei 2018
zondag U15 Qui vive – CCBloemendaal 00:00 QuiVive
13 mei 2018
zondag U13 Rood en Wit – CCBloemendaal 09:00 Rood & Wit
13 mei 2018
zondag U11 CCBloemendaal – Rood & Wit 09:00 Donkerelaan
13 mei 2018
zondag U9 CCBloemendaal 1 – CCBloemendaal 2 09:00 Zomerzorg
13 mei 2018
zondag Social cricket + braai 15:00 Donkerelaan
13 mei 2018
woensdag Halfway Trophy CCBloemendaal – ACC 18:00 VRA
16 mei 2018
woensdag Halfway Trophy VRA – Rood & Wit 18:00 VRA
16 mei 2018
zaterdag CCBloemendaal I vs Hermes DVS 11:00 Donkerelaan
19 mei 2018
zondag U11 CCBloemendaal – vrij 00:00
20 mei 2018
zondag U13 CCBloemendaal – HCC 09:00 Donkerelaan
20 mei 2018
zondag U9 CCBloemendaal 2 – ACC 09:00 Zomerzorg
20 mei 2018
zondag U9 CCBloemendaal 1 – Rood & Wit 09:00 Rood & Wit
20 mei 2018
zondag U15 CCBloemendaal – HBS 13:00 Donkerelaan
20 mei 2018
maandag Salland vs CCBloemendaal I 11:00 Salland
21 mei 2018
woensdag Halfway Trophy Rood & Wit – CCBloemendaal 18:00 Rood & Wit
23 mei 2018
zaterdag Zomerzorg niet beschikbaar ivm Hockey EHL finals 00:00 Zomerzorg
26 mei 2018
zaterdag CCBloemendaal I vs Voorburg 11:00 Donkerelaan
26 mei 2018
zondag U15 Hermes – CCBloemendaal 00:00 Hermes DVS
27 mei 2018
zondag Zomerzorg niet beschikbaar ivm Hockey EHL finals 00:00 Zomerzorg
27 mei 2018
zondag U13 Olympia – CCBloemendaal 09:00 Olympia
27 mei 2018
zondag U11 VRA1 – CCBloemendaal 09:00 VRA
27 mei 2018
zondag U9 CCBloemendaal 1 – Qui Vive 09:00 Donkerelaan
27 mei 2018
zondag U9 VRA – CCBloemendaal 2 09:00 VRA
27 mei 2018
dinsdag Gereserveerd voor Clinic 16:00 Donkerelaan
29 mei 2018
woensdag Halfway Trophy CCBloemendaal – VRA 18:00 Donkerelaan
30 mei 2018
vrijdag Jeugddiner samen met Buckswood school 17:30 Donkerelaan
01 juni 2018
zaterdag Kampong vs CCBloemendaal I 11:00 Kampong
02 juni 2018
zondag U13 CCBloemendaal – Quick 09:00 Donkerelaan
03 juni 2018
zondag U11 ACC – CCBloemendaal 09:00 ACC
03 juni 2018
zondag U9 Qui Vive – CCBloemendaal 2 09:00 QuiVive
03 juni 2018
zondag U9 CCBloemendaal 1 – ACC 09:00 Zomerzorg
03 juni 2018
zondag U15 CCBloemendaal – Quick 13:00 Donkerelaan
03 juni 2018
woensdag Halfway Trophy CCBloemendaal – Rood & Wit 18:00 Donkerelaan
06 juni 2018
zaterdag CCBloemendaal vs Rood & Wit 11:00 Donkerelaan
09 juni 2018 Bijzonderheden: Tevens Haarlems Dagblad Cup
zaterdag Zuid Afrikaanse Braai 16:00 Donkerelaan
09 juni 2018
zondag U13 CCBloemendaal – HBS 09:00 Donkerelaan
10 juni 2018
zondag U11 Kampong – CCBloemendaal 09:00 Kampong
10 juni 2018
zondag U9 VRA – CCBloemendaal 1 09:00 VRA
10 juni 2018
zondag U9 CCBloemendaal 2 – Rood & Wit 09:00 Zomerzorg
10 juni 2018
zondag U15 CCBloemendaal – Excelsior 13:00 Donkerelaan
10 juni 2018
woensdag Halfway Trophy ACC – CCBloemendaal 18:00 ACC
13 juni 2018
zaterdag Punjab vs CCBloemendaal I 11:00 Punjab
16 juni 2018
zondag U13 CCBloemendaal – Excelsior 09:00 Donkerelaan
17 juni 2018
zondag U11 Rood & Wit – CCBloemendaal 09:00 Rood & Wit
17 juni 2018 Bijzonderheden: Geen veld beschikbaar R&W - andere datum of locatie afspreken
zondag U9 CCBloemendaal 2 – CCBloemendaal 1 09:00 Zomerzorg
17 juni 2018
zondag U15 CCBloemendaal – VOC 13:00 Donkerelaan
17 juni 2018
woensdag Halfway Trophy CCBloemendaal – VRA 18:00 Donkerelaan
20 juni 2018
woensdag Halfway Trophy Rood & Wit – ACC 18:00 Zomerzorg
20 juni 2018
vrijdag UNET kamp 16:00
22 juni 2018 Bijzonderheden: Voor alle kinderen nog op de basisschool. Onder leiding van Ewout Pahud de Mortanges
zaterdag U11 CCBloemendaal – vrij 00:00
23 juni 2018
zaterdag U13 CCBloemendaal – Qui Vive 09:00 Donkerelaan
23 juni 2018
zaterdag U9 ACC – CCBloemendaal 2 09:00 ACC
23 juni 2018
zaterdag U9 CCBloemendaal 1 – Rood & Wit 09:00 Zomerzorg
23 juni 2018
zaterdag U15 CCBloemendaal – MOP 13:00 Donkerelaan
23 juni 2018
zondag G&W vs CCBloemendaal I 11:00 Groen & Wit Amsterdam CC
24 juni 2018
zaterdag Veteranendag hockey – zomerzorg in gebruik 00:00
30 juni 2018
zaterdag U15 wedstrijd afhankelijk van score in poule 00:00
30 juni 2018
zaterdag U13 wedstrijd afhankelijk van score in poule 00:00
30 juni 2018
zaterdag U11 CCBloemendaal – VRA1 09:00 Donkerelaan
30 juni 2018
zaterdag U9 Qui Vive – CCBloemendaal 1 09:00 QuiVive
30 juni 2018
zaterdag U9 CCBloemendaal 2 – VRA 09:00 Donkerelaan 2
30 juni 2018
zondag English Breakfast 10:30 Donkerelaan
01 juli 2018
zondag CCBloemendaal I vs VVV 11:00 Donkerelaan
01 juli 2018
zaterdag U15 wedstrijd afhankelijk van score in poule 00:00
07 juli 2018
zaterdag U13 wedstrijd afhankelijk van score in poule 00:00
07 juli 2018
zaterdag U11 CCBloemendaal – ACC 09:00 Donkerelaan
07 juli 2018
zaterdag U9 CCBloemendaal 2 – Qui Vive 09:00 Zomerzorg
07 juli 2018
zaterdag U9 ACC – CCBloemendaal 1 09:00 ACC
07 juli 2018
zondag Dosti II vs CCBloemendaal I 11:00 Dosti United
08 juli 2018
zaterdag U15 wedstrijd afhankelijk van score in poule 00:00
14 juli 2018
zaterdag U13 wedstrijd afhankelijk van score in poule 00:00
14 juli 2018
zaterdag U11 CCBloemendaal – Kampong 09:00 Donkerelaan
14 juli 2018
zaterdag U9 CCBloemendaal 1 – VRA 09:00 Zomerzorg
14 juli 2018
zaterdag U9 Rood & Wit – CCBloemendaal 2 09:00 Rood & Wit
14 juli 2018
zondag Hermes DVS vs CCBloemendaal I 11:00 Hermes DVS
15 juli 2018
zondag CCBloemendaal I vs Salland 11:00 Donkerelaan
22 juli 2018
zondag Voorburg – CCBloemendaal I 11:00 VCC
05 augustus 2018
dinsdag SGS senioren 11:00 Donkerelaan
07 augustus 2018
zondag CCBloemendaal I vs Kampong 11:00 Donkerelaan
12 augustus 2018
zondag Rood & Wit vs CCBloemendaal I 11:00 Rood & Wit
19 augustus 2018
zondag CCBloemendaal I vs Punjab 11:00 Donkerelaan
26 augustus 2018
zaterdag Return of the Legends (3e editie) 10:00 Donkerelaan
01 september 2018