Agenda

 

Wedstrijdtijden worden zo snel mogelijk toegevoegd. Indien er 00:00 staat, is er centraal nog geen wedstrijdtijd bekend.

Datum Beschrijving Aanvang Locatie
vrijdag T-20 Bloemendaal – ACC 18:00 Donkerelaan
29 juni 2018
vrijdag Borrelbord tijdens T-20 18:00 Donkerelaan
29 juni 2018
zaterdag Veteranendag hockey – zomerzorg in gebruik 00:00
30 juni 2018
zaterdag U15 wedstrijd afhankelijk van score in poule 00:00
30 juni 2018
zaterdag U13 wedstrijd afhankelijk van score in poule 00:00
30 juni 2018
zaterdag U11 CCBloemendaal – VRA1 09:00 Donkerelaan
30 juni 2018
zaterdag U9 Qui Vive – CCBloemendaal A 09:00 QuiVive
30 juni 2018
zaterdag U9 CCBloemendaal B – VRA 09:00 Donkerelaan 2
30 juni 2018
zondag English Breakfast 10:30 Donkerelaan
01 juli 2018
zondag CCBloemendaal I vs VVV 11:00 Donkerelaan
01 juli 2018
zondag Bloemendaal 2 vs Ajax 2 13:00 Zomerzorg
01 juli 2018
maandag Bedrijfsclinic 16:30 Donkerelaan
02 juli 2018 Bijzonderheden: Info Robert Jan Oost
donderdag Tata Steel clinic 14:00 Donkerelaan
05 juli 2018
vrijdag Besloten event 18:00 Donkerelaan
06 juli 2018 Bijzonderheden: info Gijs de Jong
zaterdag U15 wedstrijd afhankelijk van score in poule 00:00
07 juli 2018
zaterdag U13 wedstrijd afhankelijk van score in poule 00:00
07 juli 2018
zaterdag U11 CCBloemendaal – ACC 09:00 Donkerelaan
07 juli 2018
zaterdag U9 CCBloemendaal B – Qui Vive 09:00 Donkerelaan 2
07 juli 2018
zaterdag U9 CCBloemendaal A – ACC 09:00 Zomerzorg
07 juli 2018
zaterdag Ouder/kind toernooi 17:00 Donkerelaan
07 juli 2018
zondag Dosti II vs CCBloemendaal I 11:00 Dosti United
08 juli 2018
zondag Qui Vive 6 vs Bloemendaal 2 13:00 Donkerelaan
08 juli 2018 Bijzonderheden: Wordt op Bloemendaal gespeeld ivm geen veld Qui Vive
vrijdag Social cricket 18:00 Donkerelaan
13 juli 2018
zaterdag U15 wedstrijd afhankelijk van score in poule 00:00
14 juli 2018
zaterdag U13 wedstrijd afhankelijk van score in poule 00:00
14 juli 2018
zaterdag U11 CCBloemendaal – Kampong 09:00 Donkerelaan
14 juli 2018
zaterdag U9 CCBloemendaal A – VRA 09:00 Donkerelaan 2
14 juli 2018
zaterdag U9 Rood & Wit – CCBloemendaal B 09:00 Rood & Wit
14 juli 2018
zaterdag T-20 fase 2 12:30
14 juli 2018
zaterdag UNET kamp 16:00 Donkerelaan
14 juli 2018 Bijzonderheden: Voor alle kinderen nog op de basisschool. Onder leiding van Ewout Pahud de Mortanges
zondag UNET kamp einde 09:30
15 juli 2018
zondag Hermes DVS vs CCBloemendaal I 11:00 Hermes DVS
15 juli 2018
zondag VRA 5 vs Bloemendaal 2 13:00 VRA
15 juli 2018
zondag Wimbledon finals – clubhuis 13:00 Donkerelaan
15 juli 2018
zaterdag T-20 finaledag 00:00
21 juli 2018
zaterdag Start zomervakantie 00:00
21 juli 2018
zaterdag Besloten event 16:00 Donkerelaan
21 juli 2018 Bijzonderheden: Info Karl Marais
zondag CCBloemendaal I vs Salland 11:00 Donkerelaan
22 juli 2018
zondag Duin & Kruidberg high tea 15:00 Donkerelaan
22 juli 2018
zaterdag Srilanka Memorial Tournament 00:00 Donkerelaan
28 juli 2018 Bijzonderheden: Contactpersoon Sharu
dinsdag Bloemendaal XI – United Arab Emirates(UAE) cricket XI (T-20) (CANCELLED) 16:00 Donkerelaan
31 juli 2018
zaterdag Sri Lankadag 00:00 Donkerelaan
04 augustus 2018 Bijzonderheden: Contactpersoon Sharu
zaterdag Sri Lankadag 00:00 Zomerzorg
04 augustus 2018 Bijzonderheden: Contactpersoon Sharu
zondag Voorburg – CCBloemendaal I 11:00 VCC
05 augustus 2018
zondag Almere CC 2 vs Bloemendaal 2 13:00 Almere Alligators
05 augustus 2018
dinsdag SGS Senioren ‘onderlinge’ (60+) 11:00 Donkerelaan
07 augustus 2018 Bijzonderheden: contactpersoon Jan Hoep
zondag CCBloemendaal I vs Kampong 11:00 Donkerelaan
12 augustus 2018
zondag Bloemendaal 2 vs ACC 3 13:00 Zomerzorg
12 augustus 2018
zondag Rood & Wit vs CCBloemendaal I 11:00 Rood & Wit
19 augustus 2018
zondag Ajax 2 vs Bloemendaal 2 13:00 Ajax
19 augustus 2018
zondag CCBloemendaal I vs Punjab 11:00 Donkerelaan
26 augustus 2018
zondag Bloemendaal 2 vs Qui Vive 6 13:00 Zomerzorg
26 augustus 2018
zaterdag Return of the Legends (3e editie) 10:00 Donkerelaan
01 september 2018
zondag Einde zomervakantie 00:00
02 september 2018
zondag Inhaalwedstrijd CCBloemendaal 2 vs Almere 13:00 Donkerelaan
02 september 2018
zondag 50Fifty U9 mini tournament 09:00 Donkerelaan
09 september 2018
zaterdag Bloemendaal Village XI – Railway Taverners CC 13:00 Donkerelaan
15 september 2018 Bijzonderheden: contactpersoon Yoeri van Alteren, www.rtcc.org.uk (London- Crouch End)
zaterdag Zamigos-St.Moritz CC 13:00 Donkerelaan
22 september 2018
zaterdag Clubhuis gereserveerd – besloten event 16:00 Donkerelaan
22 september 2018 Bijzonderheden: contactpersoon Michiel Stange
zondag Seizoenssluiting 15:00 Donkerelaan
23 september 2018